Banery, siatki mesh


Banery

 

Najpopularniejszym materiałem stosowanym przy produkcji banerów reklamowych jest frontlit potocznie zwanym PCV. Występuje w kilku odmianach w tym: baner laminowany, baner powlekany, baner blockout (z szarymklejem), blockout z czarnym tyłem oraz baner odblaskowy.

 

Baner laminowany


baner laminowany (frontlit) o gramaturze 510 g. Odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki zewnętrzne. Zastosowanie::

  • reklamie wewnętrznej i zewnętrznej miejscach z bezpośrednim oparciem dla materiału (np. płoty, ogrodzenia, balkony, ściany)
  • miejscach o umiarkowanym nasłonecznieniu.

Cena 25 zł za m2 netto - oczkowany co 30 cm


 

Baner powlekany (wzmocniony)

 

Różnicą miedzy banerem laminowanym a powlekanym jest to, że w trakcie procesu produkcji powierzchnia poddawana zostaje obróbce termicznej polegającej na zatapianiu np. w płynnym PCV. Poprzez taki proces technologiczny, struktura materiału znacząco zyska na wytrzymałości. Baner powlekany poza zwiększoną wytrzymałością ma również bardziej głądką strukturę.

 

Zastosowanie:

  • reklama zewnętrzna - miejscach narażonych na porywy wiatru, bez bezpośredniego oparcia dla materiału (np. stelaże reklamowe na otwartych przestrzeniach),
  • miejscach mocno nasłonecznionych reklamach

 Cena 35 zł netto za m2 - oczkowany co 30 cm


 

Siatka mesh


Siatka Mesh to materiał zbudowany na bazie tkaniny poliestrowej powleczonej PCV, w odróżnieniu od bannera nie występuje efekt tzw. "żagla" który bardzo często jest przyczyną uszkodzeń lub zniszczenia reklam.
Przepuszczalność światła daje możliwość umieszczania reklam na budynkach o funkcjach biurowych, handlowych lub mieszkaniowych nie powodując utrudnień dla przebywających w nich osób.
Zastosowanie:

 

  • stelaże reklamowe
  • ogrodzenia Rusztowania i elewacje budynków

 


 Cena 35 zł netto za m2 - oczkowany co 30 cm